אודות

יונה כהן, אמה של סבתי שנפטרה לפני שנולדתי, לא ידעה שקראו לי על שמה. היא גם לא ידעה מה זה מחשב, ובטח שלא מה זה אינטרנט ודואר אלקטרוני.
מה שמוזר הוא שמאז שהיא שלחה הזמנות בדואר לחתונות של סבתי ושל אמי, ההזמנות לא “יצאו מהקופסא”. הן עדיין נשלחות אל תיבת הדואר.

נראה לי שהגיע הזמן לעשות מהפך ליונה. לשחרר את יונת הדואר לחופשי ולהחזיר את הבולים לאלבום.
אחרי הכל יונת דוא“ל היא הרבה יותר פוליטקלי קורקט: משלוח הזמנות באי-מייל ללא ניצול בעלי חיים ותוך שמירה על איכות הסביבה.

ההזמנות המקוריות של יונת דוא“ל מכילות סרטוני אנימציה, משחקים וחידונים משעשעים ונשלחות לדוא“ל של האורחים. עיצוב ההזמנה גמיש וניתן להתאימו באופן אישי לכל אירוע – חתונה , בר מצווה ואפילו בריתה או ברית מילה.

למה טוב יותר בדוא“ל ?

  1. חסכון בזמן – משלוח הדואר האלקטרוני יכול לנוע בין שניות בודדות למספר דקות. ההזמנות יכולות להישלח גם ברגע האחרון ממש , בלי לדאוג שיאבדו או יתעכבו בדואר. מחקרים מראים שמעל למחצית מהמשתמשים באינטרנט בודקים את תיבת הדואר האלקטרוני שלהם על בסיס יום-יומי‏‏, כנראה יותר מבדיקת תא הדואר.
  2. ידידותי לסביבה – משלוח אי מייל (דוא“ל) נעשה ללא הדפסות מיותרות וללא בזבוז ניר ולכן מועדף מבחינה אקולוגית.
  3. חסכון בכסף – התשלום הוא לפי עיצוב , לכן גם אם תזמינו אורחים רבים, ההוצאה על ההזמנות לא תעלה יותר. והמרבה אורחים תרבה שמחתו.

ומה אם לסבתא אין מחשב ?

העיצובים השונים של ההזמנות האינטראקטיביות מותאמים מראש גם לדפוס. כך תוכלו לשלוח לכל אורח את ההזמנה המתאימה לו – מודפסת או אינטראקטיבית – ולהשאר בקו עיצובי ורעיוני זהה.